Kiedy i gdzie?

Data: 6 Marzec 2021
Serwer: [SGP] Simulation
Kontakt: 4-urodziny-jamajka.gclan.pl [TeamSpeak3]

Zbiórka: 19:00
Wyjazd: 19:30
Miejsce rozpoczęcia: Tarent
Miejsce zakończenia: Lyon, Steinbruch (kopalnia)
Planowany dystans: 1545 KM

Grupy:

Grupa 1:

Coffee Spedition
Panda Spedition
Darkom

Grupa 2:

Blue Trans
Promil Trans
DPT

Grupa 3:

Agromex
Jamajka Trans
Q-LOG

Grupa 4:

Dakar
Szach-Mat
Maximus Maximus
MTD

Pozycje startowe:

Regulamin:

1) Nie zatrzymujemy się na światłach, oraz na znakach STOP, o ile w pobliżu nie znajdują się inni gracze. Pilot otwierający grupę respektuje sygnalizację
świetlną i znaki STOP
2) Wszystkie pozostałe przepisy porządkowe obowiązujące na serwerach pozostają w mocy. Konwój nie ma statusu uprzywilejowanej kolumny.
W trakcie przejazdu przez skrzyżowania z dróg podporządkowanych należy ustępować pierwszeństwa kierowcom na drogach głównych
3) Korzystamy z ustalonego przez pilota pasa ruchu podczas jazdy drogą wielopasową
4) Zachowujemy bezpieczną odległość za zestawem z przodu. Należy mieć w świadomości, że w każdej chwili kierowca/pilot przed nami może stanąć w miejscu
5) Nie wyprzedzamy innych uczestników konwoju bez zgody pilota grupy. Punkt ten nie dotyczy samych pilotów, oraz innych osób zabezpieczających konwój.
6) Prędkość przejazdu grupy ustala pilot. Zazwyczaj jest to 80 km/h na drogach dwujezdniowych, 70 km/h na drogach jednojezdniowych
i 50 km/h w strefach miejskich. Szefowie firm, które w swoich regulaminach posiadają różnego rodzaju obostrzenia
co do przekraczania określonej prędkości zobowiązani są poinformować o tym fakcie pilota swojej grupy przed startem.
Niezależnie od tego każdy kierowca konwoju powinien być w stanie rozwinąć prędkość minimum 100 km/h na równej, płaskiej drodze.
7 ) Każdy uczestnik konwoju zobowiązany jest do posiadania ciągnika siodłowego z naczepą standardowej długości. Przejazd bez naczepy lub samochodem osobowym umożliwiony jest wyłącznie pilotom konwoju oraz osobom zabezpieczającym konwój.
8) światła ostrzegawcze tzw. koguty stosują wyłącznie piloci konwoju, oraz osoby konwój zabezpieczające
9) W trakcie konwoju nie przewiduje się przerw. Każdy uczestnik musi być w stanie przejechać cały dystans bez potrzeby tankowania, czy też odchodzenia od komputera.


Rosyjski Elektryk

Witam, jestem Jakub mam 20 lat. To z mojej inicjatywy powstała ta VS. W ETS2 gram od 20 czerwca 2014 a na multiplayerze od 3 Maja 2015. Jestem zapalonym graczem, lubię wiedzieć jak działa i jak jest zbudowana dana gra. Uwielbiam jeździć realnymi zestawami walcząc przy tym o spalanie.

error: Dobra synek, koniec imprezy! Nie ma takiego bicia!!!